HAKKIMIZDA

GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ

Torksan, iş makinaları, ağır vasıtalar, kaya kamyonları, bakhoe loderler, forklift vb. araçlar için Tork Konvektör üretimi, revizyonu yapmak için temelleri Sayın Demir Ali Polat (85) tarafından 1990 yılında atılmış köklü bir aile şirketidir. O yıllarda kullanıcıların yedek parça bulma zorlukları nedeni ile iş makinalarının bir çok değişik aksam ve yedek parçasını üretmeye başlayan firmamız son yıllarda Tork konusunda uzmanlaşma kararı almıştır. 

Firmamız 1990’larda, ilk olarak Finlandiya’dan devletin ithal etmiş olduğu Lokomo AH132 Greyderlerin torklarının %100 yerli olarak üretimini yaparak Tork konusunda ilk üretimini yaptı. 

   

KALİTE GÜVENCESİ

Herhangi bir onarım veya özel iş talep etmek için iyi bir ekibimiz bulunmaktadır. Sadece "Ağır iş Makineleri parçaları tedarikçisi" değiliz yaptığımız işlerin ve parçaların daima arkasında duruyoruz. Yılların verdiği tecrübe, bilgili bir satış ekibi ve sektördeki en iyi parçalar için  Torksan' ı mutlaka ziyaret edin.  İnternet mağazamıza göz atın, bizi arayın veya uğrayın ve "Merhaba" deyin. Torksan Rpm Polat Makina'yı seçtiğinizde, bir daha hizmet almak için döneceğinizi biliyoruz!

MERKEZİ LOKASYON

Torksan Rpm Polat Makine, Türkiye'nin başkenti Ankara'da bulunmaktadır. Firma olarak tüm Tarım, Ticari ve Endüstriyel Makine lerin Şanzıman ve Torkları ile pompaların onarımı, değiştirilmesi ve yeniden üretilmesi için en iyi adrestir.

Dijitalleşen dünya ile birlikte, bizlerde Torksan olarak online satışa önem vermekte ve bir tıklama ile siparişinizi adresinize göndermekteyiz. Torksan ile, her şey daha kolay.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

Whatsapp İletişim Düğmesi