Hakkımızda

Hakkımızda

1950 yılında Demir Ali Polat'ın amcası; Rasim Şentürk Devlet Su İşleri’ nde Dozer operatörü olarak çalışıyordu. Rasim Şentürk yeğeni Demir Ali Polat'a tornacılık mesleğine teşvik etti. 1967 yılında Demir Ali Polat ilk şirketi olan Polat Torna’yı açtı. 1970'lerde, çeşitli makine parçalarının üretimi ve Çukurova şirketinin o dönemde distribütörlüğünü yaptığı Caterpillar ağır parçalarının bakımı konusunda önemli deneyimler kazanıldı. 1975 Kıbrıs Müdahalesi sırasında Amerikan ambargosu nedeniyle birçok şirket makine parçalarını temin etme konusunda zorluklarla karşılaştı. Demir Ali Polat, birçok önemli yedek parçayı üreterek makinaların ihtiyacı olan parçaları işlerliğini sağlama konusunda kritik bir rol oynadı.

Torksan Hakkımızda

1980 yılında, Lokomo Greyder için ilk tork parçalarının üretimi ithalat engellerini aşmada yardımcı oldu. 1984 yılında, Nazif Baran, Ekrem Özer ve Ali Polat tarafından "Polat Makine" adı altında ilk yedek parça perakende mağazası açıldı. Ürün çeşitliliği 500 farklı türe genişletildi. 1990 yılında, Rıdvan Polat 14 yaşında Detay Makina' da çalışmaya başladı. İlk ihracatımız İtalya'da bulunan The Best Spares Co (TBS) şirketine yapıldı. Bu yıllarda Avrupa pazarına açılmaya ve büyümeye başladık. 

Torksan Hakkımızda

2000 yılında Dubai, Suudi Arabistan, İran, Mısır, Suriye'ye gibi ülkelere  ihracata başladık ve Orta Doğu pazarında varlığımızı gösterdik. 2007-2010 yıllarında özellikle ihracat üzerine çalışan şirketimiz, dünya ekonomik küresel krizinden ve doların değer kaybı ihracat odaklı şirketimizi büyük ölçüde olumsuz etkiledi ve bu süreçte şirketimiz küçülmeye karar verdi. Faaliyetlerimize Torksan RPM olarak devam ediyoruz.

Torksan RPM olarak 40 yılı aşkın süredir yedek parça sektöründe üretim, ihracat ve ithalat faaliyetleriyle uğraşan, kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemiş, maksimum müşteri memnuniyeti sunan, insana ve işimize değer veren bir firmayız.

ISO 9001-2015 sertifikalı olan Torksan RPM, bu ürünleri hata payı neredeyse sıfır olarak üretmeyi amaçlar. Kendi grupları içinde ayrı markalar oluşturarak ve üretim bölümlerini ayırarak, Polat Makina kusursuz kaliteyi sağlar. Bu taahhüt, "bir markası olmayan bir ürün, bir kimliği olmayan bir insana benzer" düşüncesiyle uyumludur.

Torksan Hakkımızda

Polat Makina olarak, Torksan, Hidropolat, BPC IPM Diesel, Egzozsan, Poliplastik, Şaftsan, Osaka Bearing ve IPM Diesel gibi markalarla OEM üretici olarak ağır iş makineleri yedek parçaları sektöründe her alanda ünlü markalarla birlikte birçok başarı elde ettik.

Torksan Hakkımızda

2023 yılına kadar yaptığımız tüm işlere baktığımızda güzel bir sonuç elde ettik ve bunların sürdürülebilirliğini sağlamak için deneyimimizi nesilden nesile sevgi ve özveriyle aktardık. Müşterilerimize güven aşılayarak uzun vadeli ortaklıklar oluşturduk ve işimizde her zaman en iyisini yapmaya çalıştık. Bu sektörün içinde büyüyüp, öğrenerek ve kendimizi her gün daha da geliştirerek gelecek nesillere aktarmak Torksan RPM olarak en büyük hedefimiz. 

Revizyon Konusundaki Faaliyetlerimiz

architecture

İş makinalarının performansını artıran şanzıman pompa tamiri hizmeti için güvenilir ve kaliteli çözümler arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Deneyimli ekibimiz, uzman ekipmanları ve uygun fiyatları ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için hazır.

architecture

"Tork konvertörü revizyonu fiyatları, tamir edilmesi gereken bir konvertörün tamir masraflarını belirler. Uygun fiyatlarla kaliteli tork konvertörü revizyonu hizmeti almak için uzman ekiplerimizle iletişime geçin. Detaylı bilgi için yazımızı okuyun!

architecture

Şanzıman pompa temini için doğru seçim yapmak, aracınızın performansı açısından hayati önem taşır. Kaliteli ve uygun fiyatlı pompa seçenekleri için siz de yazımızı okuyun ve aracınızın gücünü arttırın!

architecture

Otomatik şanzımanlar, araçlarımızda sıkça kullanılan önemli bir parçadır. Bu yazıda, otomatik şanzıman revizyonu hakkında merak edilen tüm detayları bulabilirsiniz.